ykleniyor

Web Tasarım

Kaliteli bir Web sitesinde olması gereken; Kurumsal, işlevsel ve görsel anlamda işletme veya markanızı temsil edecek sanal dünya oluşumu beklentilerinize ve beklentilere cevap verebilecek düzeyde olmalıdır.

Her geçen yıl gelişen internet dünyasında hedef kitlenizin sizlere ulaşmasını sağlayacak web siteleri tasarlıyoruz.

İnternet ortamında bir hizmetinizi, ürününüzü veya firmanızı en iyi şekilde tanıtımını sağlayacak, global anlamda farklı dil seçeneklerine sahip, arama motorları uyumluluğuna sahip ve mobil cihazlar ile uyumlu (responsive) web sayfaları tasarlıyoruz. Son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

Günümüzde en çok tercih edilen arayüzleri sıralamak istersek;

  • Kurumsal firmalar için web tasarımı: Anasayfa, hakkımızda, referanslar, ürünler, iletişim bölümleri ve opsiyonel sayfalara sahiptir.
  • E-ticaret sitesi web tasarımı: Anasayfa, Kategoriler, Ürünler, Üyelik Sistemi, Sepet Modülü, Ödeme methotları (Sanal pos, banka havalesi),
    Sözleşmeler gibi bir çok sayfadan oluşmaktadır.
  • Ürün / Hizmet tanıtımı için web tasarımı: Anasayfa, Hakkımızda vb. sayfalar, Kategoriler, Ürünler, Ürün satışı (Opsiyonel), iletişim
  • Seo Uyumlu Web Sitesi: Günümüz arama motoru teknolojilerine uygun. Responsive ve %100 seo uyumlu web sitesi tasarımı

Web Tasarım ve Programlama Çalışma Sürecimiz;

  1. Projenizi dinliyoruz : Tanıtımı yapılması istenen Ürün, Hizmet veya firmanızın çalışmakta olduğu alanda en iyi ürünü imal eden, satan veya pazarlayan kişiler sizler olduğunuzdan dolayı işinizin tanıtımını sizlerden dinliyoruz. Yapacağımız araştırmalarda ziyaretçi potansiyelinizi de göz önünde bulundurarak nasıl bir site tasarlanması gerektiği ile ilgili bilgiler ediniyoruz.

  2.  Araştırma Sürecimiz: 3 İş günü içerisinde yapılması planlanan tüm işlemleri yazılı bir teklif haline getirip sizlerin onayına sunuyoruz.

  3.  Özgün Tasarımlar : Teklifimizin onaylanması durumunda, teklifimizdeki belirtmiş olduğumuz demo süresini baz alarak sizlere birkaç görsel örnek gönderiyoruz. Rakip firma veya markaların yapmış olduğunu çalışmaları bir yana bırakıp, her daim özgün işler çıkarmakta büyük özen gösteriyoruz.

  4. Teslimat Süreci: İçerik yönetimi ve görsel çalışmalarımız sonucunda ortak çalışmalarımızı tamamlayıp web sayfasını 1 hafta süre ile demoya açıyoruz. Bir haftalık süreçte eksik veya düzenlenecek alanların tespiti ve tamamlanmasıyla beraber projeyi sonlandırıyoruz.

Web tasarım fiyatları konusunu fazla irdelemek ve ucuzluktan faydalanmak kötü senaryolarla muhatap olmanıza neden olabilir. Önceliğiniz, kaliteli bir web tasarım ajansından yana olmalı ve fiyat ikinci planda kalmalıdır. EQONet uygulamakta olduğu web tasarımlarında kullanıcı deneyimini öncelikli baz olarak müşterilerin bütçesine uygun çözümler sunabilmektedir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!