ykleniyor

SEO

SEO Nedir?

Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda listelenmesini sağlayan çalışmaya verilen isimdir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Arama motoru sitenizi standartlarına uygun gördüğü taktirde kayıt altına alır ve içeriğiniz ile alakalı kelimelerde sıralama alırsınız. Bu sıralamalar belirlenirken bir çok standardın yanında seo uyumlu olarak oluşturulmuş bir web sitesi olmasının yanında uygulanan seo yöntemleri önemli bir rol üstlenmektedir. Web sayfanızın arama sonuçlarında yer alan her web siteleri sizin rakibiniz olarak kabul edilmektedir. Arama motorları içerindeki web sitesi sıralama sizin internet sitenizde yapılan seo çalışmasına bağlı olarak yükselmektedir.

Seo işlemi kelime bazlı olmaksızın genel olarak sıralama yükseltme ve hit arttırma yöntemleri de uygulanabilir.

Seo İşlemi içerisinde uygulanan işlemleri kısaca özetlemek istersek;

Site için SEO

Sitenin sef link yapısı dahil olmak üzere oluşturulan metinlerde; H1-H2 başlık yapısı, etiket ve Meta title, description yapısı gibi bir çok konuda seoya uygun düzenlemeleri içerir.

Site dışı SEO

Site dışı seoda öncelikli önem özgün tanıtım yazıları ve sosyal platformlarda olan bağlantıların önemi oldukça yüksektir. Tanıtım yazılarında backlinkler kendi öz kaynaklarımız üzerinden oluşturulmaktadır. Bu sayede çalışmayı sonlandırsanız dahi o tarihe kadar yürütülmüş çalışmaların kalıcılığı konusunda herhangi bir risk bulunmamaktadır. Seo amaçlı kullanılacak içeriklerin tamamı profesyonel yazar ve içerik editörleri tarafından hazırlanmaktadır. Bu sayede hem anlam bütünlüğü hem de seo uygunluğu sağlanmaktadır.

Seo konusunda en güncel ve doğru bilgileri sunan firma olarak çalışmalarımızın verimliliğini maximum seviyeye çıkartacak Ar-Ge ve Strateji geliştirmeleri yapmaktayız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!