ykleniyor

SEO

 (Arama motorları optimizasyonu) Nedir?

Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.Çünkü arama motorları içerisinde aratılan her kelimenin farklı bir sıralaması vardır ve bu sıralamada yer alan web siteleri sizin rakibiniz olarak kabul edilmektedir. Arama motorları içerindeki web sitesi sıralama sizin internet sitenizde yapılan seo çalışbağlı olarak yükselmektedir.

(Seo işlemi kelime bazlı olmaksızın genel olarak sıralama yükseltme ve hit arttırma yöntemleri de uygulanabilir.)

Backlinkler kendi öz kaynaklarımız üzerinden oluşturulmamaktadır. Bu sayede çalışmayı sonlandırsanız dahi o tarihe kadar yürütülmüş çalışmaların kalıcılığı konusunda herhangi bir risk bulunmamaktadır. Seo amaçlı kullanılacak içeriklerin tamamı profesyonel yazar ve içerik editörleri tarafından hazırlanmaktadır. Bu sayede hem anlam bütünlüğü hem de seo uygunluğu sağlanmaktadır. Seo konusunda en güncel ve doğru bilgileri sunan firma olarak çalışmalarımızın verimliliğini maximum seviyeye çıkartacak Ar-Ge ve Strateji geliştirmeleri yapmaktayız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!