ykleniyor

İnternet Reklamcılığı

EQONet kurumsal web sayfası tasarımları başarısıyla öne çıkmış olmanın yanı sıra reklamcılık alanında uzmanlamış bir kuruluştur.

GÜCÜNÜZE GÜÇ KATIN !
Ürününüz, hizmetiniz veya kurumunuz fark etmezsizin reklam projelerinizi yönetmeye adayız ! Kuruluşunuzun hedef ağına ulaşmasını hedefleyen, görsel zenginliği ile kullanıcıları geri dönüşe yönelten reklam hizmetleri vermekteyiz.

İNTERNET REKLAMCILIĞI
İnternet ortamında reklama verilen önem sürekli artmaktadır. Web sayfamızın görselliğinin ve kullanılabilirliğinin önemi kadar, reklamların da görsel etkileyiciliği oldukça önemlidir. Çünkü reklamın amacı dikkat çekmek, farkındalık yaratmaktır. İşletmenize yönelik reklamların tasarımı konusunda profesyonel grafik ekibimiz ile hedef kitlenizi etkilemenin yollarını araştırmaktayız.

TÜRKİYE’DE EN POPÜLER REKLAM AĞLARI
Günümüzde en popüler reklam ağı olarak Google Adwords anılmaktadır. Bunu Facebook, İnstagram gibi bir çok sosyal medya ortamları da takip etmektedir.

SOSYAL POPÜLARİTE ARTTIRMA
Sosyal medya ağlarında kuruluşunuza ait bir sayfa oluşturulması akabinde sayfanızın beğeni/takipçi sayısının oldukça az olacağını ve bu sayının azlığı kurumunuzun paylaşımlarında bir popülarite yaratmayacağını biliriz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz dahilinde olan Sosyal medya sayfalarının aktivasyonu sonrasında opsiyonel olarak talep ettiğiniz beğeni/takipçi sayısını özel yöntemlerimiz aracılığı ile sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!